Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
zgłoś ofertę
Mieszkania
Domy
Lokale
Obiekty
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
dom blizniak ( sprzedaż )
Numer oferty
295/3519/ODS
Miejscowość
SOCHACZEW
Cena
580 000 PLN kalkulator
Cena za mkw
7 189,79 PLN mkw
Powierzchnia
80.67 m2
Pow. działki
400.00 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Rodzaj kuchni
aneks
Rok budowy
2023
Droga dojazdowa
utwardzona
Opis
Wybór pomiędzy domem, a mieszkaniem nigdy nie był tak prosty, a możliwość zamieszkania "na swoim" tak szybka!

Jeśli właśnie planujesz nowe lokum dla Twoich bliskich, a bierzesz pod uwagę wyłącznie nowe budownictwo to wyobraź sobie, że jesteś już na ukwieconym tarasie z kremową latte w słoneczny dzień, wokół dużo zieleni, a odgłosy miasta przebijają się jedynie w oddali czujesz zapach ogniska w jesienne wieczory spędzane ze znajomymi we własnym ogrodzie już teraz celebrujesz radość z powrotów do domu, w którym zrealizowała się Twoja wizja idealnej aranżacji wnętrz- masz gdzie rozwinąć swoją wyobraźnię!
Oddajemy Ci przestrzeń, w której życie popłynie z lekkością i w radości, jeśli tylko tego zechcesz.

Do dyspozycji dwa lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej (segmenty), każdy o powierzchni użytkowej ok. 79,26 m2 zamkniętej na dwóch kondygnacjach mieszkalnych parteru oraz piętra. Dodatkowa przestrzeń do wykorzystania także na poddaszu. Bardzo dobry układ funkcjonalny wnętrz z możliwością jego modyfikacji, na etapie budowy, według potrzeb przyszłego właściciela.
Orientacja względem stron świata północny wschód (od strony ogródka) oraz południowy zachód (front budynku). Powierzchnia działki dla każdego segmentu ok 380 m2.
Inwestycja realizowana jest w Sochaczewie (obręb Wypalenisko), w sąsiedztwie nowo powstającej i istniejącej zabudowy jednorodzinnej o nienagannej estetyce. Okolica zielona, tereny sprzyjające rekreacji. Doskonała komunikacja z centrum oraz świetny wyjazd na trasę w kierunku Warszawy i autostrady A2 sprawią, że codzienne podróże staną się łatwiejsze i bardziej komfortowe. Dostęp do wszelkich udogodnień miasta możliwy również dzięki komunikacji miejskiej.

Obiekt w trakcie budowy, termin zakończenia inwestycji (odbioru budynku) przewidziany do końca kwietnia 2024 roku. Sprzedaż lokali w stanie deweloperskim z możliwością ich wykończenia pod klucz, na podstawie odrębnych uzgodnień.

Szczegółowe informacje o inwestycji dostępne są u opiekuna oferty.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Dodatkowe informacje: garaż

Kontakt do agenta

Agent prowadzący
Dorota Bednarska
Telefon
883355723
E-mail
biuro@bednarskanieruchomosci.pl

Bednarska Nieruchomości
Władysława Reymonta 28
96-500 Sochaczew
tel.: +48 883-355-723
email: biuro@bednarskanieruchomosci.pl

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail
Treść zapytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bednarska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Wyślij ofertę

E-mail
© 2024 DMB Nieruchomości Dorota Bednarska. Wszystkie prawa zastrzeżone.