Kursy walut NBP: USD 3,98 | EUR 4,32 | CHF 4,53 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
zgłoś ofertę
Mieszkania
Domy
Lokale
Obiekty
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
działka inny ( sprzedaż )
Numer oferty
409/3519/OGS
Miejscowość
TUŁOWICE
Cena
65 000 PLN kalkulator
Cena za mkw
56,23 PLN mkw
Powierzchnia
1156.00 m2
Droga dojazdowa
utwardzona
Opis
Jeśli życie w miejskiej dżungli Cię zmęczyło i myślisz o wybudowaniu domu marzeń, ta oferta nie może umknąć Twojej uwadze.
Malowniczo położone działki w otulinie Puszczy Kampinoskiej, z dala od zgiełku wielkiego miasta będą ukojeniem dla Ciebie i Twoich najbliższych w tych zwariowanych czasach.

Miejscowość Tułowice (pow. sochaczewski), gmina Brochów) położona jest ok. 60 km od Warszawy, ok. 16 km od centrum Sochaczewa i kilka minut drogi od pobliskiego Brochowa. Okolica zachwyca spokojem, krajobrazem i wizją życia niezakłóconego uciążliwym sąsiedztwem.
Kompleks 9 działek usytuowany jest poza zwartą zabudową. Z jednej strony rozciąga się ściana bujnego drzewostanu, z drugiej zaś działki dochodzą do rzeki Łasica. Każda z nich w modelowym kształcie prostokąta,
o powierzchniach od 1122m2 do 2568m2.
Działki dostępne w tej lokalizacji to nieruchomości o powierzchniach 1156 m2, 1222 m2 i 1571 m2.

Lokalizacja nieruchomości jest doskonałym miejscem dla klientów indywidualnych oraz wszystkich, którzy potencjał terenu zechcą wykorzystać pod projekt komercyjny.

Okolica zachęca do aktywnego wypoczynku oferując liczne szlaki rowerowe oraz piesze po Puszczy Kampinoskiej, wzdłuż rzek Wisły i Bzury. Pobliska Osada Puszczańska w miejscu dotychczasowego PTTK-u gwarantuje domowe jedzenie. Gmina Brochów była miejscem wielu historycznych wydarzeń, czego ślady staną się gratką dla pasjonatów minionych dziejów. Wciąż obecne są zabudowania charakterystyczne dla stylu klasycystycznego. Trasa muzealnej kolei wąskotorowej kończy swój dotychczasowy bieg w Tułowicach, której stacja stanowi jeden z piękniejszych obiektów powiatu sochaczewskiego pełniąc ponadto funkcję rekreacyjną i kulturalną.

Do zobaczenia na miejscu.


Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Dodatkowe informacje: media - gaz

Kontakt do agenta

Agent prowadzący
Dorota Bednarska
Telefon
883355723
E-mail
biuro@dmbnieruchomosci.pl

Bednarska Nieruchomości
Władysława Reymonta 28
96-500 Sochaczew
tel.: +48 883-355-723
email: biuro@bednarskanieruchomosci.pl

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail
Treść zapytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bednarska Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Wyślij ofertę

E-mail
© 2024 DMB Nieruchomości Dorota Bednarska. Wszystkie prawa zastrzeżone.